خوشحال کردن – لطفاً مشاهده آموزشی ویدئو

خوشحال کردن – لطفاً: مشاهده آموزشی ویدئو نمایش موزیک فارسی طراحی شماره آموزش مجموعه

گت بلاگز اخبار بین الملل ترامپ باید عذرخواهی کند / اتحادیه آفریقا

هیات اتحادیه آفریقا در واشنگتن اعلام کرد، کشورهای عضو این اتحادیه با ابراز انزجار نسبت به سخنان توهین‌آمیز ترامپ خواستار عذرخواهی وی شدند. 

ترامپ باید عذرخواهی کند / اتحادیه آفریقا

اتحادیه آفریقا: ترامپ باید عذرخواهی کند

عبارات مهم : آمریکا

هیات اتحادیه آفریقا در واشنگتن اعلام کرد، کشورهای عضو این اتحادیه با ابراز انزجار نسبت به سخنان توهین آمیز ترامپ خواستار عذرخواهی وی شدند.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، در بیانیه هیات اتحادیه آفریقا آمده است: هیات اتحادیه آفریقا این بیانات دونالد ترامپ، مدیر جمهوری آمریکا را شدیدا محکوم می کند و خواستار بعد گرفتن این سخنان و همچنین عذرخواهی ترامپ نه فقط از آفریقایی ها بلکه از تمام آفریقایی تبارهای سراسر دنیا شده است است.

ترامپ باید عذرخواهی کند / اتحادیه آفریقا

سخنان توهین آمیز مدیر جمهور آمریکا راجع به مهاجران بعضی کشورها که وارد آمریکا می شوند، انتقادهای زیادی در پی داشته هست. ترامپ در نشستی در کاخ سفید که با حضور نمایندگان دو حزب جمهوری خواه و دموکرات برگزار شد، با اشاره به مهاجرانی که از هائیتی، السالوادور و بعضی از کشورهای آفریقایی به آمریکا مهاجرت کرده اند، گفت: آیا این مردم از کشورهایی که چاه مستراح هستند را به اینجا راه می دهیم؟

رئیس جمهوری آمریکا گفته هست، ترجیح می دهد مهاجرانی از کشورهایی مانند نروژ به آمریکا بروند. نمایندگان دموکرات در کنگره آمریکا گفته اند، این اظهارنظر ترامپ آشکارا نشان می دهد وی نژادپرست است.

هیات اتحادیه آفریقا در واشنگتن اعلام کرد، کشورهای عضو این اتحادیه با ابراز انزجار نسبت به سخنان توهین‌آمیز ترامپ خواستار عذرخواهی وی شدند. 

واشنگتن پست نخستین بار در گزارشی از اظهارنظر توهین آمیز دونالد ترامپ خبر داد. کاخ سفید بدون تکذیب این سخنان در بیانیه ای اعلام کرد: بعضی از سیاستمداران در واشنگتن مدافع منافع کشورهای خارجی هستند، ولی ترامپ هر لحظه جهت مردم آمریکا می جنگد.

واژه های کلیدی: آمریکا | واشنگتن | آفریقایی | عذرخواهی | واشنگتن پست | دونالد ترامپ | اظهارنظر ترامپ | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz