خوشحال کردن – لطفاً مشاهده آموزشی ویدئو

خوشحال کردن – لطفاً: مشاهده آموزشی ویدئو نمایش موزیک فارسی طراحی شماره آموزش مجموعه

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی مذاکره، تحریم‌ها را قطع می‌کند ، از پیشنهاد ترامپ استقبال کنیم

یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: مذاکره با آمریکا در شرایط کنونی باعث می‌شود تحریم‌ها عقب بیفتد یا قطع شود. هنگامی که تحریم‌ها کم کردن یابد دلار و سکه و ارزاق ارزان

مذاکره، تحریم‌ها را قطع می‌کند ، از پیشنهاد ترامپ استقبال کنیم

از پیشنهاد ترامپ استقبال کنیم/ مذاکره، تحریم ها را قطع می کند

عبارات مهم : ایران

یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: مذاکره با آمریکا در شرایط کنونی باعث می شود تحریم ها عقب بیفتد یا قطع شود. هنگامی که تحریم ها کم کردن یابد دلار و سکه و ارزاق ارزان می شود و از این بحران اقتصادی بیرون می آییم.

فضل الله صلواتی در گفت وگو با ایسنا در خصوص صحبت های دونالد ترامپ مبنی بر مذاکره بدون قید و شرط با ایران، اظهار کرد: اعتقاد دارم پیشنهاد رییس جمهور آمریکا خوب است و یک موقعیتی است که بدون قید و شرط وارد مذاکره شویم و بتوانیم حرف هایمان را بزنیم و به خوبی تبیین کنیم که آیا 40 سال نخواسته ایم با آمریکا رابطه داشته باشیم.

وی افزود: در این مذاکرات باید ضرباتی که آمریکا به کشور عزیزمان ایران زده است بیان شود. جهت مثال در وقت پیامبر اسلام(ص) اگر دشمنی تقاضای صلح و گفت وگو می کرد پیامبر می پذیرفتند و وارد مذاکره می شدند. بنابراین وقت خوبی است و کشور عزیزمان ایران باید از آن نهایت استفاده را ببرد.

مذاکره، تحریم‌ها را قطع می‌کند ، از پیشنهاد ترامپ استقبال کنیم

این فعال سیاسی اصلاح طلب در پاسخ به این سؤال که به اعتقاد بعضی از کارشناسان مذاکره در این وقت که آمریکا کشور عزیزمان ایران را تحت فشار قرار داده است به صلاح نیست، گفت: بر این باورم که هم اکنون صلاح و مصلحت کشور در این موقعیت تاریخی این است که این مذاکرات انجام شود.

صلواتی تصریح کرد: البته در خصوص برجام نباید با آمریکا مذاکره کنیم، ولی در بسیاری از موارد دیگر می توان با آنان مذاکره کرد. مذاکره با آمریکا در شرایط کنونی باعث می شود تحریم ها عقب بیفتد یا قطع شود. هنگامی که تحریم ها کم کردن یابد دلار و سکه و ارزاق ارزان می شود و از این بحران اقتصادی بیرون می آییم.

یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: مذاکره با آمریکا در شرایط کنونی باعث می‌شود تحریم‌ها عقب بیفتد یا قطع شود. هنگامی که تحریم‌ها کم کردن یابد دلار و سکه و ارزاق ارزان

نخستین فرماندار اصفهان بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ادامه داد: بلافاصله بعد از اینکه ترامپ اعلام کرد حاضر است بدون قید و شرط با کشور عزیزمان ایران مذاکره کند قیمت دلار یکهزار و 500 تومان کم کردن پیدا کرد. اگر کشور عزیزمان ایران هم مذاکره را قبول کند دلار کم کردن قیمت زیادی پیدا می کند.

وی خاطرنشان کرد: ولی اگر کشور عزیزمان ایران مذاکره با آمریکا را قبول نکند قیمت دلار بالای 15 هزار تومان می شود. حسن روحانی طرفدار تعامل است و امیدواریم مذاکره با آمریکا را بپذیرند تا بعد از 40 سال دیگر دشمنی نداشته باشیم.

واژه های کلیدی: ایران | سیاسی | مذاکره | آمریکا | تحریم ها | دونالد ترامپ | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz